Team 2020-2021

 

Directie

dir.drieeenheid@konot.nl

Elly Roelofs

Directrice

e.roelofs@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Famke Mensink

Adjunct-directrice

f.mensink@konot.nl
Werkdagen: dinsdag, donderdag - vrijdag

Anita Wigger

Interne Begeleiding - Plusgroep

a.wigger@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Anke Grimberg

Interne Begeleiding - Plusgroep

a.grimberg@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Monique Stege

Ondersteuning Groep 5/6 - Interne Begeleiding

m.stege@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Linda Seyger

Groep 1A

l.seyger@konot.nl
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Nikki Gullu

Groep 1A

n.gullu@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag

Yvonne Lansink

Groep 1B/2B

y.lansink@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag

Mirthe Molendijk

Groep 1B/2B

m.molendijk@konot.nl
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Sylvia Wassenburg

Groep 2A

s.wassenburg@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - woensdag (om-en-om)

Maya van Dokkum

Groep 2A

m.vandokkum@konot.nl
Werkdagen: woensdag (om-en-om) - donderdag - vrijdag

Marlies Heijne

Groep 3A

m.heijne@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - woensdag (om-en-om)

Esther Bergman

Groep 3A

e.bergman@konot.nl
Werkdagen: woensdag (om-en-om) - donderdag - vrijdag

Maureen Morsink

Groep 3B - Flex

m.morsink@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag - maandag (Flex)

Nathalie Belderink

Groep 3B - 5B

n.belderink@konot.nl
Werkdagen: maandag - woensdag t/m vrijdag

Astrid Hofhuis

Groep 4A

a.hofhuis@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - woensdag (om-en-om)

Daniëlle Linderhof

Groep 4A

d.linderhof@konot.nl
Werkdagen: woensdag (om-en-om) - donderdag - vrijdag

Sophie Kamphuis

Groep 5A

s.kamphuis01@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Anjuska Albers

Groep 4B

a.albers@konot.nl
Werkdagen: maandag - donderdag - vrijdag

Jacqueline Kempers

Groep 4B - 5A - Ondersteuning groep 3/4

j.kempers@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Lianne Oude Essink Nijhuis

Groep 5B

l.oudeessinknijhuis@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag

Tineke Hamoen

Groep 6A

t.hamoen@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - donderdag - vrijdag

Judith Engelbertink

Groep 6A - 6B

j.engelbertink@konot.nl
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Ellis Scholte Lubberink

Groep 6B

e.scholtelubberink@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m woensdag

Gerda van Lith

Groep 7A

g.vanlith@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - woensdag (om-en-om)

Annemarie Olthof

Groep 7A

a.olthof@konot.nl
Werkdagen: woensdag (om-en-om) - donderdag - vrijdag

Nathalie ten Kate

Groep 7B

n.tenkate@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Brigitte Siemerink

Groep 8A

b.siemerink@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - donderdag - vrijdag

Vincent Sanders

Groep 8A - Ondersteuning Groep 7/8 - ICT

v.sanders@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Niek Kroep

Groep 8B

n.kroep@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Alice oude Luttikhuis

Ondersteuning Groep 1/2

a.oudeluttikhuis01@konot.nl
Werkdagen: donderdagochtend - vrijdagochtend

Elly van Mook

Ondersteuning Groep 1/2

e.vanmook@konot.nl

Bart Hudepohl

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

b.hudepohl@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m woensdag - vrijdag

Karen van den Berg

Flex

k.vandenberg@konot.nl

Raymond Breukers

Vakleerkracht Muziek

r.breukers@konot.nl
Werkdagen: dinsdag

Maarten Hilgenberg

Conciërge

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Chiel ter Haar

Conciërge

c.terhaar@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Janet van Wilsem

Administratie

j.vanwilsem@konot.nl
Werkdagen: donderdag - vrijdagochtend

Onze school