Team 2021-2022

 

Karin Bekhuis

Directeur

k.bekhuis@konot.nl dir.drieeenheid@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Famke Mensink

Adjunct-directeur

f.mensink@konot.nl dir.drieeenheid@konot.nl
Werkdagen: dinsdag, donderdag - vrijdag

Janet van Wilsem

Administratie

j.vanwilsem@konot.nl
Werkdagen: donderdag - vrijdagochtend

Anita Wigger

Interne Begeleiding - Plusgroep

a.wigger@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Anke Grimberg

Interne Begeleiding - Plusgroep

a.grimberg@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Yvonne Lansink

Groep 1A

y.lansink@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag

Linda Seyger

Groep 1A

l.seyger@konot.nl
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Judith Engelbertink

Groep 1B / 2B - Ondersteuning groep 6/7

j.engelbertink@konot.nl
Werkdagen: dinsdag - woensdag - vrijdag

Mirthe Molendijk

Groep 1B/2B

m.molendijk@konot.nl
Werkdagen: maandag - donderdag - vrijdag

Nikki Gullu

Groep 2A

n.gullu@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag

Astrid Hofhuis

Groep 2A

a.hofhuis@konot.nl
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Maureen Bentert

Groep 3A

m.morsink@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Sylvia Wassenburg

Groep 3B

s.wassenburg@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - woensdag (om-en-om)

Esther Bergman

Groep 3B

e.bergman@konot.nl
Werkdagen: woensdag (om-en-om) - donderdag - vrijdag

Jacqueline Kempers

Groep 4A - Ondersteuning groep 3/4/5

j.kempers@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Daniëlle Linderhof

Groep 4A

d.linderhof@konot.nl
Werkdagen: woensdag (om-en-om) - donderdag - vrijdag

Anjuska Albers

Groep 4B

a.albers@konot.nl
Werkdagen: maandag - donderdag - vrijdag

Pim Boswinkel

Groep 4B - 8B - ondersteuning groep 7/8

p.boswinkel@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Ellis Scholte Lubberink

Groep 5A - 6A

e.scholtelubberink@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m woensdag

Nathalie Belderink

Groep 5A - 5B

n.belderink@konot.nl
Werkdagen: maandag - woensdag t/m vrijdag

Sophie Kamphuis

Groep 5B

s.kamphuis01@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Tineke Hamoen

Groep 6A

t.hamoen@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - donderdag - vrijdag

Monique Stege

Groep 6B - Gedragsspecialist / groepsvorming

m.stege@konot.nl
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Vincent Sanders

Groep 6B - 8A - ICT

v.sanders@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Nathalie ten Kate

Groep 7A

n.tenkate@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Gerda van Lith

Groep 7B

g.vanlith@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - woensdag (om-en-om)

Annemarie Olthof

Groep 7B

a.olthof@konot.nl
Werkdagen: woensdag (om-en-om) - donderdag - vrijdag

Brigitte Siemerink

Groep 8A

b.siemerink@konot.nl
Werkdagen: maandag - dinsdag - donderdag - vrijdag

Niek Kroep

Groep 8B

n.kroep@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Alice oude Luttikhuis

Ondersteuning Groep 1/2

a.oudeluttikhuis01@konot.nl
Werkdagen: dinsdag - vrijdag

Bart Hudepohl

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

b.hudepohl@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Raymond Breukers

Vakleerkracht Muziek

r.breukers@konot.nl
Werkdagen: dinsdag

Karen van den Berg

Extra ondersteuning

k.vandenberg@konot.nl

Chiel ter Haar

Conciërge

c.terhaar@konot.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Maarten Hilgenberg

Conciërge

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Onze school